Kas esam mes?

Mes mėgstam skaityti knygas ir apie jas kalbėti. Mėgstam ieškoti naujovių ir nepamiršti senos geros klasikos. Mėgstam skaityti geras knygas, tas, kurias įsimyli ir liūdi baigęs skaityti.

Kas esi tu?

Kiekvienais metais nusprendi skaityti daugiau gerų knygų ir kiekvienų metų gale supranti, kad ir vėl likai nieko neskaitęs. Pasimetę įžengi į knygyną ir nežinai nuo ko pradėti skaityti, nerandi knygos, kuri padėtų tau pažinti šį platų knygų pasaulį. Arba tu tiesiog labai myli knygas ir norėtum kas mėnesį gauti vis naują knygą.

Ar norėtum draugauti?

Mes labai norime draugauti su kiekvienu, kuris skaito ir nori pradėti skaityti. Norim kalbėtis su tavim apie knygas ir svajoti apie naujas, kurių dar neskaitėm. Norim padėti tau išsirinkti naujas knygas. Norim stebinti tave kas mėnesį savo atradimais.

Kaip nepasiklysti knygų įvairovėje?

Labai paprastai. Užsisakyti Booksmap prenumeratos dėžutę, kurioje rasi kruopščiai atrinktas knygas, kurios leis nepasikėlus nuo sofos keliauti, svajoti, patirti stiprius jausmus ir nekantriai laukti naujos knygų dėžutės. Pertraukų metu tarp skaitymų galėsi apžiūrėti, kas atkeliavo kartu su knyga. Galbūt kava, galbūt skirtukas, galbūt kita miela smulkmena, kuri primins skaitomą knygą.

Turi klausimų?

Pasikalbėkime 👋 Su Books map box galite susisiekti tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Laukiame Jūsų klausimų ir pastabų!

MB “Knygų dėžutė”

Įmonės kodas 304949196

%d bloggers like this: